Taneční sdružení ČR

Taneční sdružení ČR je dobrovolnou a otevřenou organizací sdružující taneční interprety, choreografy, pedagogy, baletní mistry, dramaturgy, kritiky a teoretiky i ostatní tvůrčí pracovníky profesionálně působící v oblasti tanečního umění v divadlech, souborech, skupinách, uměleckých školách i ve svobodném povolání anebo ty, kteří takto působili.

OVERVIEW

The domain tanecnisdruzeni-cr.cz presently has an average traffic classification of zero (the lower the superior). We have downloaded nineteen pages within the web site tanecnisdruzeni-cr.cz and found zero websites associating themselves with tanecnisdruzeni-cr.cz.

TANECNISDRUZENI-CR.CZ TRAFFIC

The domain tanecnisdruzeni-cr.cz is seeing alternating levels of traffic for the duration of the year.
Traffic for tanecnisdruzeni-cr.cz

Traffic ranking (by month) for tanecnisdruzeni-cr.cz

Traffic ranking by day of the week for tanecnisdruzeni-cr.cz

LINKS TO TANECNISDRUZENI-CR.CZ

WHAT DOES TANECNISDRUZENI-CR.CZ LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of tanecnisdruzeni-cr.cz Mobile Screenshot of tanecnisdruzeni-cr.cz Tablet Screenshot of tanecnisdruzeni-cr.cz

TANECNISDRUZENI-CR.CZ SERVER

We revealed that a single root page on tanecnisdruzeni-cr.cz took eight hundred and seventy-five milliseconds to load. Our parsers could not find a SSL certificate, so therefore we consider this site not secure.
130.193.9.50

We discovered that tanecnisdruzeni-cr.cz is utilizing the nginx os.

Taneční sdružení ČR

DESCRIPTION

PARSED CONTENT

The domain states the following, "Životní jubilea v červnu 2015." I observed that the web site also stated " Sobota, 20 Červen 2015 0702." They also stated " Životní jubilea v květnu 2015. Pondělí, 11 Květen 2015 2126." The meta header had tanec as the first keyword. This keyword was followed by taneční, sdružení, and balet which isn't as important as tanec. The other words the site uses is choreografie. listy is also included and might not be understood by web crawlers.

SEE MORE BUSINESSES

Taneční show

Profesionální ohnivé vystoupení do interieru? Rozjedeme to ve velkém stylu. Zapojíme Vás do show! Můžete být součástí našich vystoupení! Lákají Vás světla reflektorů? Po vystoupení si můžete vyzkoušet jaké to je. Zkušená tanečnice Vám vše vysvětlí. Objednejte si jedinečnou show na Vaši párty! Chystáte ples, narozeniny, firemní večírek, prezentaci, slavnostní zahájení, ? Předvedeme Vám taneční show na profesionální úrovni. Jdeme do toho naplno a pořádná show je na prvním místě.

Taneční kurzy, výuka tance pro děti a dospělé Taneční škola HIT Praha

LATIN - DANCE pro ženy. Vítejte na stránkách taneční školy HIT. Taneční škola HIT Praha se zabývá nesoutěžní výukou tance. TANČIT SE MŮŽETE UČIT a naučit V KAŽDÉM VĚKU. Během prázdnin výuka dětí neprobíhá. Přihlášky pro děti na nový šk. Soukromé lekce - využijte prázdinových termínů! Termín dětského tanečního tábora v Hubálově je 2.

taneční škola Novosádovi

Tanec pro děti a mládež. Naše taneční škola vznikla v roce 1993. V současné době vedeme kurzy pro všechny věkové kategorie - předškolní děti, mládež, studenty a dospělé. Kurzy vyučujeme přímo v mateřských školách. U těchto věkových kategorií, se zaměřujeme především na pohybovou průpravu, učíme se jednoduché variace ve stylu country a modern dance. Pro děti školního věku 1.

Taneční škola HES Novinky

Taneční pro děti do 15-ti let. Taneční pro ženy a slečny. Pro lidi, co milují tanec. BANDI VAMOS - pánské obleky. Tančí mamka, tančí taťka, tančí dcera i syn. Kongresové centrum Praha, vchod č.

Taneční kurzy a předtančení

Největší akce LÉTA 2015! PRÁZDNINOVÝ ZUMBA VÍKEND V BUDIŠOVĚ U TŘEBÍČE. , více info ZDE! Taneční kurzy pro dospělé - podzim 2015. A rezervujte si termín pro Váš kurz. BRNO - latinsko-americké tance pro ženy. LUKA NAD JIHLAVOU - ZUBA dance fitness. MBUDĚJOVICE - latinsko-americké tance pro ženy.